Msze Stałe

Zapraszamy Na Msze Święte

Zapraszamy do udziału w naszych regularnych mszach, które odbywają się w naszym sanktuarium. Msze stałe to okazja do duchowej refleksji, modlitwy i wspólnoty. Poniżej znajduje się harmonogram naszych stałych mszy.

• Msza Święta Niedzielna - 10:00 Msza Święta w niedzielę to główne spotkanie naszej wspólnoty. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do uczestnictwa i dzielenia się wiarą.
  • Msza Poranna - 7:00 To doskonały sposób na rozpoczęcie dnia w obecności Bożej. Zapraszamy na poranną Mszę Świętą.
  • Msza Wieczorowa - 18:00 Wieczorna Msza Święta to okazja do zadumy i modlitwy po dniu pełnym obowiązków. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Intencje

Intencje Mszy Świętych

Podczas naszych mszy świętych, możesz zgłosić intencje, które będą uwzględnione w modlitwach kapłana. To piękny sposób na oddanie hołdu bliskim, podziękowanie Bogu za łaski, czy modlitwę o pomoc w trudnych chwilach. Jeśli chciałbyś zgłosić intencję, skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby została ona uwzględniona w odpowiednich mszach.

Msze Wynagradzające

Organizujemy także msze wynagradzające, które są odmawiane w intencji zmarłych oraz w okolicznościach szczególnych. To ważne modlitwy, które pomagają duszom w czyśćcu oraz przynoszą pocieszenie i wsparcie rodzinom żałobników. Jeśli chciałbyś zamówić mszę wynagradzającą, prosimy o kontakt, a my przygotujemy ją zgodnie z Twoimi życzeniami.

Msze Dziękczynne

Cieszymy się razem z Tobą z każdej łaski otrzymanej od Boga. Msze dziękczynne to wyjątkowy moment, aby podziękować Bogu za Jego dobroć i miłosierdzie. Jeśli masz powód do wdzięczności i chciałbyś podziękować, zgłoś się do nas, a z przyjemnością odprawimy mszę dziękczynną w Twojej intencji.